Friday, March 9, 2012

EMV Main Event

EMV'st siis paari sõnaga :

Satelliitisin ME'le sisuliselt viimase satelliidi late registration'i viimasel minutil (starsis) kuna olin eelnevad võimalused lihtsalt maha maganud. Õnneks sain pileti suht muretult välja prinditud.

DAY 1.

Keskpärane laud, üks massiivne loose fish, teised jorsid mingil määral kompetentsed. Alustan kohe hästi kui floppan esimesel levelil 2 setti ning saan oma 20k algstacki 55k peale. Edasi kõigun pikka aega 35 - 55k vahel tehes paar edukat bluffcatchi aga samas spewides ka mõttetult chippe. Liigun viimaseks paariks leveliks teise lauda kus olen pikalt carddead kuni saan AK > AQ preflop nupud sisse ning AK peab - stack on hetkeks 85k. Pikalt rõõmu pole kuna järgmise käega floppan KTs'iga FD+overcardi vastase top paari vastu. Fold equity puudub ja ükski outidest koju ei tule seega olen tagasi 40k peal. Lõpetan päeva 46k stackiga mis annab järgmiseks hommikuks 46 bb'd.

DAY 2

Uus päev, uus laud, uued vastased. Ainus tuntud nägu lauas on Mauri Dorbek keda kohe alguses edukalt bluffcatchin. Nagu ka eelmine päev on esimesed levelid kaardijooks "tummine". Võtan välja 3 vastast, käed siis vastavalt TT > A9, AA > AK ning A5s > KK kui olen committed shorstacki AI'd callima. Stack on ca 105k kui mind viiakse teise lauda.

Uus laud on tunduvalt agressiivsem ja noorem, käib aktiivne 3b/4b mäng ning näen ka 3barrel bluffe. Bleedin vaikselt kuni stack 80k ja leian SB'lt AQ. Andres Soome openshoveb CO'lt ca 40k ( ~10bb) ja flippan edukalt tema TT vastu. Vastuseks nähvab bustonud vastane mulle "Mõttetu call!" ja paneb jooksu. 120k stackist pole pikalt rõõmu kuna jooksen AK'ga Ventsli QQ vastu tähendas 70k poti kaotust. Tiirutasin mõnda aega 80-100k stackiga bubble lõhkemiseni - plaan oli tõsiselt üritada top 5-6 sisse tõusta aga reaalselt seisnes tulemus selles et pidin preflop korduvalt raise/foldima ning postflop bet/foldima. Ühel hetkel leidsin end EP'l 10bb'ga (80k) ning käes KJ - raise/foldimine ei imponeeri, seega panen nuppe. Kahjuks on ühel kuningad ning boardist abi ei ole. Lõppkohaks siis 24. mis annab ~€560 auhinnaraha. On ka paremaid nädalavahetusi.

Edasistest plaanidest : WPT Marbella tundub huvitav, tõenäoliselt üritab selle satelliite, võimalik et ka UKIPT Dublin.

No comments:

Post a Comment